Me ikjen e Ori Nebijajt, kush janë emrat që përfliten se do të marrim drejtimin e Përputhen

Një sondazh në faqen e Instagramit të programit “Shqipëria Live” na ka lënë të mendojmë se një nga këta emra do të jetë prezantuesja e radhës në “Për’Puthen”.

 

Në sondazh, me pyetjen “Votoni të preferuarën tuaj si moderatore të “Për’Puthen”, alternativat janë:

 

1. Bora Zemani

 

2. Nevina Shtylla

 

3. Elita Rudi

 

4. Elona Duro

 

Nëse këto do të ishin edhe emrat potencialë për të prezantuar “Për’Puthen”, Bora Zemani

 

do të eleminohej për shkak të angazhimeve të saj me “Dancing with the Stars”,

 

Elita Rudi nuk është më një opsion për shkak të angazhimit të saj të ri në “Big Brother VIP Kosova”. Mbeten:

 

Nevina Shtylla – e cila, edhe pse ka angazhime në “E Diell”, ka qenë dikur prezantuese e “Për’Puthen”, prandaj një rikthim s’do ishte çudi.

 

Elona Duro – Elona ka qenë jo pak herë opinioniste në “Për’Puthen” dhe prezantimi i programit mund t’i besohet edhe asaj.

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...