Po udhëtonte drejt Greqisë, 24-vjeçarja shqiptare shokon udhëtarët me atë që fshihte në çantë

Një vajzë shqiptare ka ngritur në këmbë p olicinë greke sapo ka kaluar Kakavijën pas kontrollit të kryer.

 

Autobusi është ndaluar nga p olicia në kryqëzimin e Kallpaqit dhe i ka kërkuar shoferit që të verifikojë një pasagjere shqiptare,

 

e cila kishte hipur në autobus sapo kishte kaluar kufirin.

 

Gjatë kontrollit të 24-vjeçares, policia ka gjetur në çantën e saj 7 pako me 7 kilogramë hashash secila dhe një pako me 550 gram m arijuanë.

 

Vajzës iu s ekuestrua droga bashkë me celularin që mbante.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...