U gjet i vdekur në banesë, Albert Krasniqi i dëshpëruar për fëmijët, kishte modifikuar veten pranë fotos së tyre

50-vjeçari Albert Krasniqi u gjet i pajetë mbrëmjen e djeshme në banesën e tij në Kukës.

 

Krasniqi jetonte i vetëm në banesë dhe ka qenë aroma e trupit të tij dekompozuar që ka frikësuar fqinjët të cilët menjëherë kishin njoftuar policinë.

 

 

Burime për mediat bëjnë me dije se 50-vjeçari ishte i dëshpëruar për tre fëmijët e tij të cilët kishte kohë pa i parë.

 

Ata jetonojnë me të ëmën jashtë Shqipërisë pas divorcit të dy prindërve të tyre.

 

Dëshpërimi i madh për fëmijët e tij ka bërë që 50-vjeçari të modifikonte foton e tij pas fëmijëve të tij dhe t’i postonte ato në rrjetet sociale duke krijuar idenë se i kishte pranë.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...