Tragjedi në Itali, shqiptari qëllon me armë zjarri të dashurën 18-vjeçare, më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Bari, Itali, ku një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri të dashurën e tij 18-vjeçare me origjinë marokene dhe më pas veten.

 

Mediet në Itali bëjnë me dije se e reja ka shpëtuar, dhe është transportuar me urgjencë në spital, ndërsa burri kan ndërruar jetë në vend.

 

Policia italiane po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

NËNA: KAM FRIKË SE DJALI DO VDESË NGA VARFËRIA

Nga Ketjola Gështenja    Kjo është Gofile Qershia. 54 vjeçarja së bashku me djalin e saj jetojnë mes shumë vështirësive.   E vetmja e ardhur që kanë është...

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet sociale, përfshirë edhe Instagramin. Lista e presonave që Rama ndjek në Instagram ndryshon shpesh. Së...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...