Ndahet nga jeta në moshën 55-vjeçare doktor dhe specialisti i njohur

Ka ndërruar jetë, Dr. Agron Lecaj, specialist i Radiologjisë.

 

Lajmin e ka bërë të ditur Oda e Mjekëve të Kosovës, përmes një njoftimi në rrjetin social facebook, transmeton Gazeta Shneta.

 

Në njoftim bëhet e ditur se Dr. Lecaj, specializimin e përfundoi në Universitetin “Hasan Prishtina”, në Prishtinë, në degën e Radiologjisë.

 

Dr. Lecaj i shërbeu qytetarëve të Plavës dhe Gucisë për vite me radhë.

 

Njoftimi i plotë:

Ndahet nga jeta Dr. Agron Lecaj, i lindur në vitin 1967- 10.11.2022

 

Dr. Lecaj me prejardhje nga Martinaj i Malit të Zi, specialist i Radiologjisë.

 

Specializimin e përfundoi në Universitetin “Hasan Prishtina”, në Prishtinë, në degën e Radiologjisë.

 

Dr. Lecaj i shërbeu qytetarëve të Plavës dhe Gucisë për vite me rradhë.

 

Oda e Mjekëve të Kosovës i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

 

 

U largua nga politika dhe jeton i qetë/ Njihuni me jetën e Fatos Nanos, dhe 50 ‘sekretet’ që nuk i ka ditur askush për...

Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e deri te pesë tentativat për vrasje.   Nano...

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Pasi përfundoi fjalën e tij në seancën parlamentare, deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula mendoi t’ë linte vajin e ullirit në tavolinën e kryeministrit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME