Këngëtarja shqiptare nxjerr gishtin e mesit dhe publikon fotot provokuese (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Xhesika Ndoja, i ka habitur ndjekësit e saj në “Instagram” me postimin e fundit që ka bërë.

 

Ajo ka postuar dy fotografi ku shfaqet e kuruar në çdo detaj, por vëmendjen e ka marrë poza e dytë ku ka treguar gishtin e mesit.

 

 

“Qesh për armikun! Gishtin e mesit për mikun? zgjati dorën dikujt qe ta ka zgjat ne nevoje??”, ka shkruar Xhesika bashkëngjitur me fotot e postuara në “Instagram”.

 

Pozat e këngëtares janë pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj, të cilët duken se kanë qenë dakord me mbishkrimin që ka lënë në pozat provokuese.

 

 

Ndoja njihet për postimet e saj seksi dhe provokuese në rrjetet sociale, ku herë pas here merr vëmendjen e të gjithëve.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...