Aksident i rëndë në vend! Makina “fluturon në ajër” këmbësoren, detajet nga policia

Një aksident ka ndodhur sot në Vlorë ku një makinë ka përplasur një këmbësore.

 

Kjo e fundit është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore ndërsa shoferi i makinës tip “Ford” është shoqëruar në polici. Kjo e fundit ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Njoftimi i policise:

 

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në fshatin Babicë e Madhe, në vendin e quajtur AliKokë, shtetasi K. H., 61 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen B. O., 49 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cila u dërgua në spitalin e Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Drejtuesi i automjetit, shtetasi K. H., është shoqëruar për veprime të mëtejshme procedurale.

 

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...