Aksident ne mes te Shkodres, makina perplas nje grua me biciklete

Nje aksident eshte regjistruar mengjesin e se henes ne qytetin e Shkodres.

 

Nje makine ka perplasur nje grua me biçiklete e cila ishte duke kaluar tek vijat e bardha.

 

E aksidentuara eshte derguar ne spitalin Rajonal te Shkodres per te marre ndihmen e nevojshme mjekesore.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...