Modelja shqiptare: A ngel pa të dashur një femër si puna ime?

Pak kohë më parë modelja e komentuar për format e saj dhe deklarata rreth virgjërisë, tha se kishte mbetur pa lekë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Tashmë ajo ka sqaruar deklaratën e saj duke thënë se e zuri karantina dhe iu desh të ndante qiranë me një person tjetër pasi ishte shumë e vështirë të merrte një shtëpi me qira.

 

“Ta pret mendja ty, mirë pa lekë. Unë s’kam ngelur pa lekë po pa të dashur ngelet një femër si puna ime? Unë deri tani kam qenë me vizë turistike në Amerikë, kur ka rënë karantina unë kisha një muaj sa kisha shkuar dhe qejfi i fillimit. Mora një apartament atje, të cilin e ndaja me një person.

 

Në atë kohë më mori në intervistë një gazetare ku tregova se jam në shtëpi me një person tjetër dhe situata u keqkuptua. U duk sikur unë kisha mbetur pa para dhe pa të dashur. Do s’do duhej të gjeja dhe të dashur pastaj. Më kapi sedra dhe do s’do gjeta të dashur”, shtoi modelja me humor.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...