FOTO/“Një fundjavë në Dubai”, kush e shoqëron Jonida Maliqin në vendin luksoz

Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret që ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me jetën e saj luksoze. Ajo zgjedh të vishet gjithmonë me firmat më në zë të modës. Gjithashtu edhe aksesorët që këngëtarja zgjedh janë jo pak të kushtueshëm.

 

Së fundmi, Jonida ka vendosur të kalojë disa ditë relaksi në Dubai, që njihet ndryshe edhe si parajsa e së ardhmes.

 

Ajo ka shkuar së bashku me disa nga miqtë e saj më të ngushtë, mes të cilëve është edhe gazetari Eraldo Rexho.

 

Jonida nuk ka nguruar të ndajë në Instagram foto dhe video, ku duket shumë e lumtur.

 

“Një fundjavë në Dubai me zemrat”, ka shkruar ajo krahas postimit.

 

Rozana Radi: Mos postoni varret e familjarëve në rrjetet sociale, mbajini në zemër kujtimet

Rozana Radi ka spikatur gjithmonë për reagimet e saj të drejtpërdrejta. Ajo nuk nguron që të flasë në rrjetet sociale për çështjet që e...

“Ç’u duhet femrave doktoratura? Të lindin fëmijë 23 vjeç”, deklarata e Alfred Cakos ndez rrjetin

Deklarata e Alfred Cakos në “Rrethi katror”, ka nxitur debate të shumta në rrjet orët e fundit.   Teksa fliste për barazinë gjinore, Cako u shpreh...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...