Çfarë ndodhi? Megi Pojani i kthehet keq këngëtarit të njohur shqiptar:”Nuk mund të marrësh meritat kur…”

Një nga spektaklet më të ndjekura dhe më të suksesshme deri më tani padyshim që mund të themi se është “Dancing With The Stars”.

 

Show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të “DWTS” së bashku me balerinët profesionistë dhurojnë show çdo të premte.

 

Episodin e kaluar një surprizë e papritur erdhi për konkurrentët dhe publikun, pasi dy grupet e ndara sfiduan njëra-tjetrën. Performanca e skuadrës “Llokumet” arriti të vlerësohej me 37 pikë ndërkohë që skuadra tjetër “Zap” është vlerësuar me 33 pikë dhe pas llogaritjes së pikëve të publikut, skuadra e “Llokumeve” arriti të krijonte imunitet ndërkohë që skuadra “Zap” do të duhet të përballeshin nëpërmjet performacave me njëri-tjetrin mes çifteve.

 

Por mesa duket kjo sfidë që ata patën me njëri-tjetrin u pasqyrua edhe gjatë javës. Në një klip të tramsmetuar pak minuta më parë gjatë spektaklit të gjithë yjet kishin diçka për të thënë jo vetëm ndaj skuadrave por edhe konkurrentëve të tjerë. Një ndër ta ishte edhe komenti i Megi Pojanit kundër Ardit Çunit.

 

Unë mendoj që Arditi thjesht e kishte marrë përsipër detyrën e liderit. A do të kisha bërë unë të njëjtën gjë nëse do të isha në vendin e tij? E diskutueshme, me siguri jo. E gjitha një show që ulëriste që këtë gjë e bëra unë. Nuk mund të marrësh meritat kur ti nuk je balerin.
Pas klipit diskutimi vazhdoi edhe me konkurrentët e tjerë por në fund Arditi iu përgjigj Megit duke thënë:

 

Unë si lider do t’i kisha zgjedhur Megit një super pjesë.

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Pasi përfundoi fjalën e tij në seancën parlamentare, deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula mendoi t’ë linte vajin e ullirit në tavolinën e kryeministrit...

Çfarë ndodhi? Ndërpritet në mënyrë të menjëhershme emisioni i gazetarit të njohur në një nga televizionet më të ndjekur: Faji mbetet …

Gazetari Endri Xhafo ka bërë me dije se emisioni i tij, “Log” është ndërprerë në mënyrë të menjëhershme.   Përmes një postimi në rrjetet sociale, Xhafo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME