U përplas me furgonin e mallrave, plagoset rëndë drejtuesi i motorit në …

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në afërsi të fshatit Kamenicë.

 

Një motor është përplasur me nje furgon mallrash dhe i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit, i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

 

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME