Horoskopi për ditën e enjte 10 nëntor 2022

DASHI

 

Në dashuri përpiquni të kuptoni se cilat janë nevojat tuaja reale. Me pak fjalë, duhet të bëni pak bilancin e situatës dhe të mos e teproni. Megjithatë, në punë, një mik mund t’ju ndihmojë. Një rrjet i dendur kontaktesh mbetet gjithmonë i dobishëm.

DEMI

 

Sipas horoskopit (e enjte 10 nëntor 2022) të Paolo Fox, në dashuri nuk është rasti të lini të sigurtën për të pasigurt. Në të vërtetë, do të ishte më mirë të përmbaheshit pas asaj që keni, veçanërisht në këtë fazë. Në punë kushtojini vëmendje financave, nëse keni nevojë të merrni një paradhënie ose të kërkoni një kredi. Portofoli duket se po “qan”.

BINJAKËT

 

Në dashuri nuk duhet të jeni shumë të ashpër me partnerin. Ndonjëherë duket se ju pëlqen ta ngacmoni atë. Duhet të modifikohen disa ekuilibra, marrëveshje të vështira me Gaforren dhe Peshoren. Ruani qetësinë, mos u impononi me dhunë.

GAFORRJA

 

Në dashuri ka njëfarë nervozizmi, më mirë qëndroni larg. Në punë, megjithatë, vonesat janë të mundshme, përpiquni të mos e humbni durimin. Një pagesë mund të mos ketë ardhur në kohë, por koha është paksa e vështirë për të gjithë.

LUANI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 10 nëntor 2022), pas mesit të muajit do të mund të gjeni një zgjidhje për disa çështje të zemrës që ju ‘ngacmojnë’. Deri atëherë është më mirë të qëndroni të kujdesshëm. Në punë po vijnë oferta interesante.

VIRGJËRESHA

 

Problemet ekonomike në këtë periudhë nuk kanë munguar dhe në planin afatgjatë mund të rëndojnë lidhjet tuaja në çift. Mundohuni të korrigjoni dhe bisedoni me njëri-tjetrin. Në punë, megjithatë, ka mundësi që kërkesa juaj të pranohet. Mund të kërkoni edhe ndonjë rritje rroge.

PESHORJA

 

Qielli është shumë interesant për ndjenjat, falë pamjes së mirë të Venusit dhe Marsit. Mbi lajmet që vijnë, caktoni një takim gjatë ditëve në vijim. Mund të shfaqen mundësi të shkëlqyera karriere.

AKREPI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 10 nëntor 2022), ju pëlqen të përfshiheni në situata të ndërlikuara dhe me njerëz të vështirë, pothuajse si të ishit pak sadist. Atëherë mos u ankoni nëse këto nuk janë të pranishme siç dëshironi. Në punë ndryshimet nuk do të vonojnë.

SHIGJETARI

 

Parajsë pozitive për ndjenjat, veçanërisht nëse jeni beqar për një kohë të gjatë. Jepini përparësi njerëzve që sjellin pozitivitet, në jetën tuaj. Në punë ndihet angazhimi dhe lodhja gjithashtu. Do t’ju duhet një pushim për të rimbushur bateritë.

BRICJAPI

 

Nëse jeni beqar për një kohë të gjatë, më në fund duhet të ktheheni në rrugën e duhur. Emocione të preferuara, mund të takoni edhe shpirtin tuaj binjak. Nuk ke asgjë për të humbur, angazhohu më tepër. Nga ana tjetër, mundësi të reja, interesante do të shfaqen në punë.

UJORI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 10 nëntor 2022), në dashuri duhet të merrni vendime të rëndësishme. Mundohuni të kuptoni se cilat janë dëshirat tuaja të vërteta. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të largoni mendimet negative. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen nga mesi i muajit.

PESHQIT

 

Një ish mund të kthehet duke trokitur në derën tuaj dhe kjo do t’ju bëjë të humbni durimin. Diskutime të mundshme, veçanërisht nëse ndërkohë keni një partner të ri që mund të bëhet xheloz. Duke folur, megjithatë, përpiquni të bëni vetëm gjërat rreptësisht të nevojshme.

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...