FOTO/ Çfarë po ndodh mes Romeo Veshajt dhe Trejsi Sejdinit? Dyshja kapen ‘mat’ duke drekuar së bashku

Romeo Veshaj dhe modelja e njohur Trejsi Sejdini janë fotografuar së fundmi nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Në fotot e siguruara nga ‘Kryefjala.com’, dyshja shihen shumë të qeshur më njëri-tjetrin teksa drekojnë në bregdet.

 

Çfarë po ndodh mes tyre? Mos vallë ish-missi do të jetë e ftuara e radhës në programin e binjakëve Veshaj apo po lind një romancë e re në showbiz?

 

Kjo mbetet për tu parë.

 

 

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...