VIDEO/ Lot dhe mërzi në radhët e deputetëve të PD pas largimit të Grida Dumës

Largimi i Grida Dumës nga politika ka sjellë lot dhe mërzi në radhët e deputetëve të Partisë Demokratike.

 

Kolegët e saj Agron Gjekmarkaj dhe Flutura Açka, kanë qenë duke e ndjekur live fjalimin e Dumës në momentin që ajo po njoftonte largimin nga politika.

 

Siç shihet edhe në fotot e LSA shihet Gjekmarkaj mjaft i mërzitur dhe me kokën ulur, ndërkohë që deputetja Açka ka shpërthyer në lot.

 

Ndërkohë nuk kanë munguar as përqafimet mes Dumës dhe kolegëve të saj.

 

 

 

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...