Wow! Butrinti i zbulon sekretin Don Xhonit, rrëfen për lidhjen e dashurisë së reperit!

Butrint Imeri dhe Don Xhoni janë dy të ftuarit e autores dhe moderatores Luana Vjollca në spektaklin “Zemër Luana”, ku po sjellin performanca dhe argëtim siç nuk i kishim parë asnjëherë më parë.

 

Të dy shumë miq të ngushtë dhe si dy të tillë i dinë sekretet e njëri-tjetrit edhe më mirë.

 

Dashur pa dashur Butrinti “nxorri zbuluar” Don Xhonin duke treguar se reperi nuk është “single”, siç mund të shprehet.

 

“Ky ka grua” tha Trinti drejtuar Don Xhonit.

 

E gjitha ndodhi kur cingrroi telefoni dhe Butrinti komentoi duke thënë: Vrapo se mendoi që ishte gruaja.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...