Një “bombë” si Luana Vjollca, më seksi se kaq se keni parë ndonjëherë moderatoren

Luana Vjollca është një nga moderatoret që komentohet më shpesh në media për pamjen e jashtme, karrierën dhe jetën private.

 

Teksa pret që të startojë emisioni i ri i saj “Zemër Luana”, moderatorja ka gjetur një mënyrë për të mbajtur vëmendjen e ndjekësve me fotot teper te zjarrta.

 

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku iu kujton fansave të saj se emisionin i saj starton sonte, por në fakt vëmendjen nuk e ka tërhequr lajmi, por fiziku i saj shpërthyes.

 

 

 

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...