“Kam fjetur me shoqet e të dashurës, ishte mrekulli”/ Aktori i njohur i humorit habit me deklaratën: Më plasi tr*pi po e mori vesh

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo njihet për natyrën e tij pa komplekse por së fundmi ka bërë një deklaratë befasuese. Aktori ka pranuar se ka fjetur me shoqet e të dashurës dhe sigurisht, pa dijeninë e saj.

 

Kur u pyet se cili është defekti më i madh që ka si partner, aktori tha:

 

“Vdes për shoqet e të dashurës, mbaroj”, tha ai. Kur u pyet nëse e ka bërë në të vërtetë këtë gabim.

 

“Gabim mund të të duket ty, por për mua ka qene një mrekulli. Ti nuk e di për kë e kam fjalën unë, as ajo nuk ka nga ta dijë. Edhe nëse do ta zbulonte më plasi tr*pi mua, nuk do vrasim veten“, tha ai.

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Linda Fishta na tregon receten e petullave ideale : Fantastike per te mirpritur fundjaven

Nga Linda Fishta : Përbërësit për 4/5 persona:   500 g miell. 450 ml ujë i vakët. 25 g maja birre e freskët. 1 lugë e vogël sheqer. një majë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big...