Rikthehet “Doktori”, nuk e merrni dot me mend se ku do e shohim tashmë cdo mëngjes… (Foto)

A ju kishte munguar në ekran? Rikthehet “Doktori”. Dikur një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, Gentjan Pjetri ishte larguar për një kohë të gjatë nga bota e televizionit.

 

Por rikthimi i tij me një intervistë për “Të Harruarit”, Pjetri ose ndryshe i njohur si “Doktori’ i Fiksit”, i preku të gjithë me rrëfimin e sinqertë duke shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale.

 

 

Por pas intervistës, duket se kthimi në ekran ka qenë shumë pranë pasi sot iu bashkua moderatorit Flavio Qarri, në moderimin e emisionit të mëngjesit ‘KAFE SHQETO’.

 

Mesa duket Gentjan Pjetri shoqëron do të shoqërojë moderatorin në rubrikën ‘Calling Flavio’, duke dhënë komente edhe për temën e ditës.

 

 

Në intervistën e tij pak kohë më parë, aktori tregoi se kishte kaluar disa probleme shëndetësore pasi u largua nga ekrani, ndërsa rrëfeu edhe problemet me alkoolin dhe pengun e madh që nuk arriti të krijonte kurrë një familje.

 

13 vite që vuan, Amantia për sëmundjen: E kam gjetur ilaçin, duhet në sasi të madhe…

Amantia ka 13 vite që vuan nga Parkinsoni.   Kjo sëmundje i ka sjellë shumë vështirësi në jetë, e megjithatë ajo ka treguar se është një...

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME