Erla Mëhilli bën deklaratën e fortë: Mes meje dhe doktorit nuk mund të hyjë askush

Moderatorja Erla Mëhilli, nuk mund t’i shpëtonte pyetjes sa ndikon njohja me Sali Berishën për ta pasur atë në program.

 

E ftuar në emisionin “Abc e Pasdites”, moderatorja ka theksuar se mes saj dhe Sali Berishës nuk mund të hyj askush.

 

 

Ajo thekson se prej 12 vjetësh ka qenë zëdhënësja e tij dhe sigurisht që kur vjen puna për të zgjedhur se në emisionit e kujt do të jetë, do të zgjedhë atë para kujtdo tjetër.

 

“Në marrëdhënien time me doktorin nuk mund të më hyj askush në mes sepse kam qenë 12 vjet zëdhënësja e Sali Berishës.

 

Dhe sigurisht që kur vjen puna për të zgjedhur Sali Berisha do më zgjedhë mua përpara se këdo tjetër”, tha moderatorja Erla Mëhilli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big...