Aksident i rëndë, plagosen babë e bir dhe shoferi i linjës…

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Gjirokastër pranë vendit të njohur si “Postblloku”.

 

Nga qytetarët në vendngjarje mësohet se është përplasur një automjet i llojit veturë me një autobus të linjës Gjirokastër-Kakavijë.

 

 

Si pasojë e përplasjes raportohet se janë plagosur 3 persona, babë e bir dhe shoferi i autobusit.

 

Nuk dihen ende detajet në lidhje me shkakun dhe fajësinë e aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...