Aurona qenka e pafytyrë fare, dalina bisedat private: Kam faj që s’e mbyta krejt atë plakën (foto)

Në rrjet po qarkullon një bisedë e infermieres Aurona Pelaj me një person pas publikimit të videos së rέn dë. Ajo e quan “plakë bud αlle” të moshuarën që dhυnσi pasi sipas saj, nuk e ka dhunuar kurrë.

 

“Kam faj unë që s’e kam myt krejt me ia shti thσnjtë në fyt e ndoshta kishte pushu ajo shpίfsίnë”,-shprehet ajo më tej.

 

Nuk dihet me saktësi vërtetësia e saj pasi në rrjet po qarkullojnë shumë profile që shtiren si Pelaj. Ajo momentalisht është në prα ngα.

 

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar pas ngjarjse që ka ndodhur në shtëpinë e pleqve në Pejë. Teksa ka publikuar një fotografi në Instastoryn e saj moderatorja e mllefosur është shprehur: “Njeri i keq, nuk më dhimbsesh aspak të të shoh në b úrg”.

 

Bora dhe shumë personazhe të tjerë të njohur publik dhe të shoubizit nga Kosova dhe Shqipëria kanë reaguar ashpër pas videos që publikuar në rrjetet sociale.

 

Të gjithë e kritikojnë dhe e kanë inatin në kulm me Auronën, protaginisten kryesore të kësaj ngjarjeje, e cila po ashtu ka reaguar në mënyrë të paturpshme për këtë që ndodhi.

 

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...