Ç’njerëzore! Infermierja rrah brutalisht të moshuarën, e ndihmojnë dhe 3 vajza të tjera

Një grua e moshuar po rrihet brutalisht me shuplaka nga një vajzë e re, e cila bazuar te uniforma duket se është infermiere.

 

Sulmuesen po e ndihmojnë për ta rrahur të moshuarën të paktën edhe tri vajza të tjera, ku njëra prej tyre po e filmon ngjarjen.

 

 

Dhuna ndaj të moshuarës raportohet se ka ndodhur në një Shtëpi të të Moshuarve në Pejë.

 

Pamjet e rënda i ka shpërndarë në Facebook aktorja Kaltrinë Zeneli. Autorja e këtij sulmi fizik shfaqet vazhdimisht duke qeshur teksa godet në mënyrë të përsëritur të moshuarën.

 

 

Kujdes pamjet janë të rënda:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...