Opaaa, Antonela Berisha bën “xing” me Era dhe Nora Istrefin

Antonela Berisha ka bërë “xing” me Nora dhe Era Istrefin me veshjen e zgjedhur për Halloëeen.

 

3 vajzat kanë rikthyer një nga dukjet ikonike të modeles Kate Moss, teksa janë “maskuar” si modele të “PlayBoy”. Dje, motrat Istrefi ndanë me ndjekësit ‘look-un’ e tyre për Halloëeen ku u shfaqën të veshura si Kate.

 

Ndërkohë, së fundmi ka qenë dhe ish konkurrentja e Përputhen, e cila ka ndarë në rrjete sociale disa fotografi me një look që duket shumë i ngjashëm me atë të vajzave bukuroshe,

 

ku ndryshon vetëm ngjyra e veshjes së saj e cila është e zezë, pasi Era ka zgjedhur ngjyrën rozë dhe Nora të kuqen.

 

 

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim kohe dhe pasioni, por një djalë e ka zbatuar këtë ide fjalë për fjalë. Ai...

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...