Ermali tha se Kryeministrat puthin gratë të tjera jo të tyret/ Alketa Vejsiu i turret direkt dhe e…

Javën e kaluar në Dance Albania në Tv Klan, ish-Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ishte i pranishëm në studio për të mbështetur bashkëshorten e tij konkurrente në spektakël, Anitën. Një puthje mes dy bashkëshortëve bëri xhiron e rrjeteve sociale.

 

Mbrëmjen e të hënës, Alketa Vejsiu pyeti përse ishte shprehur aq shumë habi për puthjen mes bashkëshortëve. Ndërsa Ermal Mamaqi u përgjigj me humor duke thënë se “Kryeministrat zakonisht puthin gratë e tjera”.

 

Alketa Vejsiu: Jam habitur çfarë komentesh ka patur për puthjen e komandantit me ty javën e kaluar. Një portal kishte shkruajtur “një Kryeministër puth në buzë gruan e tij”. Pse ishin çuditur kaq shumë nuk e kuptova. Kjo ishte gjëja më e bukur dhe më njerëzore që ka ndodhur.

 

Ermal Mamaqi: Zakonisht Kryeministrat puthin gratë e tjera, ky puth gruan e tij edhe është jo normale. Uau, dikush puthi gruan.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...