“Shënjestrohet” për format trupore, moderatroja shqiptare ua “mbyll gojën” të gjithëve: M’i ka falur Zoti

Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

 

Moderatorja bukuroshe nuk kalon pa rënë në sy me format e saj të rrumbullakosura, në çdo dalje të saj.

 

Së fundmi në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” u diskutua mbi tendencën e vajzave të sotme për të pasur gjoks dhe të pasme të mëdha.

E në këtë diskutim nuk mungoi edhe një mendim nga Alesia Bami, e cila jo pak herë është “shënjestruar” në lidhje me këtë temë.

“Unë nuk i vë ato kilet jo për Kim Kardashian, por për asnjë në botë. Mua m’i ka falur Zoti dhe nuk kam çfarë të bëj, të gjykojnë njerëzit apo të mos gjykojnë.

 

Gjëja më e shëmtuar është kur dëgjon njerëz që të komentojnë në bazë të formave trupore dhe thonë nuk ke tru në kokë.

Jo mo jo se një femër trutë në kokë nuk ia vendos as vithet, as gjoksi. Unë nuk e ndryshoj dot veten time dhe të dal në ekran t’i them vajzave mos u bëni kështu si jam unë.

Unë këto kile nuk kam pse t’i humb për të mos dhënë këtë model. Vajzat janë aq të zgjuara”, u shpreh Alesia Bami në rubrikën “Trotuar”.

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte dhunë, të bërtitura, sherre, biseda me zë të lartë, shoferë që vetëm i bien borive...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...