Shaka apo thumb? Aktori i njohur befason me ironinë ‘e kripur’: Ermal Mamaqi është prodhim sere

Është përfolur prej kohësh për raportin mes aktorëve, Ermal Mamaqi dhe Eglein Laknori. Ishte një deklaratë e këtij të fundit ku thoshte se Ermali i kishte vjedhur batutat, e cila bëri që rrjeti të “ziente” për to.

 

Në një intervistë të vitit 2020, kur u pyet për këtë temë, aktori i mirënjohur theksoi:

 

“Jo, unë Ermalin e kam vëlla. Ermali e ka filluar pjesën e televizionit pak përpara meje ishte koha që ishin SHBLSH. Edhe gjithmonë unë i thoja Ermalit, ngaqë rrinim bashkë edhe kur e sheh nga televizori të lind ndonjë batutë, dhe i thosha: “Fute këtë këtu, dëgjo vëllain tënd””, u shpreh asokohe aktori.

 

“Pra ishin vetëm sugjerime miqësore? Sepse nga mediat është interpretuar si vjedhje“, u pyet sërish aktori. “Është spekulim nga mediat, unë i kam thënë Ermalit batuta, por nuk është se i ka vjedhur. Thjesht sugjerime miqësore.“, shtoi ai.

 

Por, së fundmi, ai ka bërë një tjetër deklaratë befasuese.

 

Në një intervistë që ka dhënë, ai është pyetur “Nëse Beni ecën vetë, Ermali të ka kopjuar ty apo ecën vetë?” Ndërkohë, aktori i mirënjohur u përgjigj duke thënë se “Ermali është prodhim sere”. Për çfarë e ka pasur fjalën aktori? Një shaka apo thumb ndaj Mamaqit?

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

Zbulohet plani i produksionit të BBV për të dobësuar lojën e Luizit

Edhe pse thuajse del gjithmonë në nominim, edhe pse thuajse dënohet cdo prime, prapë Luizi është i pathyshëm këtë sezon të dytë të BBV.   Pathyeshmëria...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big...