Horoskopi i kesaj te hene date 31 Tetor 2022, yjet parashikojne qe do te …

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Këtë të hënë pritet të rikthehen disa polemika të vogla në dashuri. Ju këshilloj t’u bëni një menaxhim të mirë. Edhe në aspektin e punës ka probleme, ndaj, nëse duhet të vendosni për diçka më mirë të veproni pasdite.

 

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Nëse keni probleme me një person nga e kaluara, duhet të vazhdoni përpara duke mos e kthyer as kokën e as mendjen pas. Gjithçka që bëni në punë duket se nuk funksionon, por do të vijnë kohë më të mira.

 

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Historitë që kanë lindur në tetor do të vazhdojnë edhe në nëntor. Probleme të vogla për t’u zgjidhur në punë.

 

Horoskopi Paul Fox për Gaforren: Mos u ktheni sërish në polemikat e fillimit të muajit në dashuri, nëse keni falur dikë, duhet të vazhdoni raportin pa zhurmë dhe sherre. Ka shumë për të bërë dhe organizuar në punë.

 

Horoskopi Paolo Fox Luani: Duhet pak qetësi në dashuri. Është shumë e thjeshtë të gërricesh e madje kacafytesh me gjysmën tjetër, çështja është, vallë ia vlen?! Edhe në punë gjërat duken lëmsh, por më shumë bëni kujdes nga disa “kolpo” të vogla.

 

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Zodiaku flet shumë për ju, këtë të hënë, nëse jeni single. Yjet ju përkrahin ndaj suluni për një lidhje të te, duke vizituar vendet e duhura. Mos harroni, gjithnjë aty te qoshja ka diçka të re. Në punë ka gjëra për t’u marrë, por shihni të mbështeteni më shumë aty ku gjeni veten.

 

Horoskopi i Peshores së Paolo Fox: Në çift po rikthehen ndërlikime të vogla, por mos u dëshpëroni, ecni përpara. Në punë, nuk është e lehtë të kuptosh se çfarë duhet të bësh, nëse ke dyshime, thjesht pyet.

 

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Këtë të hënë 31 mund të flisni lirshëm me personin që ju pëlqen prej kohësh. Java e re mund të nisë me një ofertë pune që në mëngjes.

 

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Ka një energji të mirë kjo ditë e fundit e tetorit, ata që kanë mbetur vetëm do të kenë një lajm të mirë. Në punë vijnë projekte të rëndësishme.

 

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Një tregues i bukur i yjeve mbërrin në këtë ditë të fundit të tetorit, është gjë e mirë për dashurinë. Koha e duhur edhe në punë për t’i bërë idetë tuaja të vlefshme.

 

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Kujdesi duhet të jetë udhërrëfyesi juaj në këto ditë të vështira. Kjo nuk është një kohë e mirë për të bërë zgjedhje të nxituara në dashuri, as në punë.

 

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Ndjenjat e rëndësishme këto ditë, nuk përjashtojnë asgjë. Po rikthehet dëshira për të realizuar projekte në punë.

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

U godit në fytyrë me grusht, Berisha shfaqet me syze dielli në publik

Kreu demokrat Sali Berisha, ditën e martë, 6 dhjetor, u sulmua me grusht nga Gerti Shehu në bulevardin ku po zhvillohej protesta.   Pas grushtit, Berisha...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME