Egi i Klanifornia: Kam veshur fustanin e mamit! Ermal Mamaqi është prodhim sere

Aktori i njohur dhe i preferuar për publikun Poni ishte në emisionin “Why Not” në RTV ORA me moderatoren Roza Lati.Ai i është përgjigjur dhe pyetjeve të gazetarit jashtëtokësor të “Why Not”.

 

Gazetari jashtëtokësor Xhoi e pyeti Egleinin: Nëse Beni ecën vetë, Ermali të ka kopjuar ty apo ecën vetë? Eglein Laknori u përgjigj duke thënë se “Ermali është prodhim sere”. Por se për çfarë e ka fjalën Eglein Laknori nuk mund ta themi me saktësi.

 

Në emisionin “Why not? ” në RTV ORA me moderatoren Roza Lati, Egleini komentoi disa foto të tijat. Një ndër to ishte një foto me këngëtaren Eneda Tarifa.

 

Fotoja ishte bërë në një aktivitet në festën e fundvitit. Ai tregoi se fustanin që kishte veshur ia kishte marrë mamasë së tij.

 

Eglein Laknori: Këtu jam me Eneda Tarifën. Shiko sa e ka gjuhën si kollare. Shihe! Kemi qenë në një aktivitet bashkë në një nga këto kompanitë që bëjnë festën e fundvitit, unë isha moderatori kurse enda këndonte. Është fustani i mamit.

 

E ka pasur dikur e kam veshur unë. Ja kam marrë mamit ose Anës. Mamit i marr rroba kur bëj ndonjë aktivitet në punë ndonjë korse ndonjë gjë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...