Dashuri me shikim të parë?! Ina Kollçaku “bie në gjurmët” e policit fierak pas 48 orësh: E gjeta gra

Prej dy ditësh, ish-konkurrentja e “Përputhen” dhe biznesmenia e njohur, Ina Kollçaku ishte në kërkim të një polici që e kishte ndaluar në Fier.

 

Fiksimi i saj me policin në fjalë bëri kurioz edhe ndjekësit të cilët e ndihmuan dhe më në fund identiteti i tij është gjetur.

 

Ina ka përditësuar ndjekësit me lajmin se polici më në fund është gjetur, por ende nuk është në kontakt me të.

 

Ajo po shpreson që ai të jetë beqar dhe i interesuar.

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME