Bora dhe Donaldi do të bëhen prindër? Moderatorja e Topit thyen heshtjen pas lajmeve dhe tregon se ….

Bora Zemani ka folur mbrëmjen e sotme pas thashethemeve që qarkulluan përgjatë ditëve të fundit se ajo është në pritje të ëmbël.

 

Gjithçka nisi pasi parashikuesja e fatit që kishte parashikuar ribashkimin e saj me Donaldin, tha se moderatorja dhe aktori do të bëhen prindër, duke folur me bindje se çifti do të bekohen me një djalë.

 

Ajo gjithashtu u shpreh se edicioni i parë i Dancing With The Stars do të ketë fituese Elonën. Në spektaklin e sotëm, pas performancës së Elonës ajo shkëmbeu disa batuta me Enon duke thënë se nëse Bora është shtatzënë edhe ajo e fiton, sipas parashikimit.

 

“Po të jetë Bora shtatzënë unë e fitoj”, tha ajo duke shkaktuar të qeshura pafund.

 

Ndërkohë Bora mohoi gjithçka. “Më duket është çun thonë për mua. Por nuk është e vërtetë. Më prisni nga muaji…”, u shpreh Bora.

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte dhunë, të bërtitura, sherre, biseda me zë të lartë, shoferë që vetëm i bien borive...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...