Modelja e njohur shqiptare “tërbon” ndjekësit nga Santorini

Oriola Marashi është një prej modeleve shqiptare më të suksesshme. Ajo është gjithmonë shumë e komentuar dhe padyshim në qendër të mediave rozë.

 

Por, duket se për Oriolën pushimet e verës nuk kanë mbaruar ende. Përmes postimeve në rrjetet sociale, ajo ka bërë me dije se po shijon disa ditë pushimi në ishullin luksoz të Santorinit në Greqi.

 

Modelja ka postuar një foto në InstaStory ku shfaqet me gotën e shampanjës në dorë, duke ekspozuar linjat dhe format e saj bombastike.

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

Horoskopi ditor, e marte date 6 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox  Dashi: Takimet në këtë të martë 6, do të jenë shumë pasionante, do të favorizohen njohjet e reja dhe në përgjithësi nëse jeni...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME