Luana Vjollca zbulon promon e programit të ri, ja data kur kthehet në ekran

Pasi zbuloi se sezoni i ri e gjen nën logon e TV Klan me programin që quhet “Zemër Luana”, ylli shqiptar ka zbuluar datën e nisjes së shout të saj të ri, e që është 6 nëntor.

 

Rikrijim i skenave unike të filmit hollivudian super të pëlqyer “Legally blonde”, promo e programit na sjell Luanën edhe si aktore.

 

E diela është dita kur shikuesit do të argëtohen çdo javë me “Zemër Luana” nga ora 21:00.

 

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...