Kujt ia merrte mendja! Pedagoge, ja kush eshte vajza bukuroshe e Alfred Cakos

Alfred Cako, i quajtur ndryshe edhe Konsp racionisti shqiptar ka marrë gjithmonë vëmendje me deklaratat dhe “par shikimet” e tij për të ardhmen.

 

Por nuk dimë shumë për jetën e tij. Vajza e Alfred Cakos është Helga Cako.

 

Helgën e kemi parë edhe më parë në një emision televiziiv ku doli e shoqëruar nga i ati.

 

Ajo është përkthyese dhe pedagoge, gjithashtu drejton edhe një shtëpi botuese që mban emrin e saj. Por ka edhe një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

 

Së fundmi ajo ka publikuar një video në TikTok ku tregon se është vajza e alfred Cakos dhe ka marrë plot 40 mijë shikime.

(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.   Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë,...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...