U tha se ishte një çikë shtatzënë, reagon Tea: Ju falënderoj për urimet, por…

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, papritur ditën e sotme u kthye në qendrën e mediave rozë. Ishte IconStyle e cila bëri me dije se Tea është në pritje të ëmbël.

 

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe Tea Trifoni ka reaguar mbi këto lajmë, duke “shuar” dhe këto thashetheme. Përmes një video në “Instagram”, ajo është shprehur e buzëqeshur dhe duke folur me ironi së bashku me motrën e saj.

 

Tea: Po i falënderoj për urimet. Motra: Po dalë me dalë ku do venë, duro, duro deri në darkë. Tea: Po se kishin gjetur dhe babain më duket.

 

E motra: Po le ta gjejnë moj, fiks fare se mos bëhet ndonjë mpleksje”, shprehet në fund e motra duke buzëqeshur të dyja.

 

Kujtojmë se Tea Trifoni është një nga personazhet më të njohur dhe të diskutuar në gjithë historinë e Përputhen deri tani, për vetë situatat që ndodhën.

 

Ajo doli çift nga programi me Andi Shehun, ndërkohë që brenda javës u lidh me Beart Rexhepin një tjetër konkurrent në program dhe pastaj e dini të gjithë si shkuan gjërat.

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...