Sot është një ndër moderatoret më të dashura për ekranin shqiptar, e njihni dot kush është vogëlushja në FOTO?

Luana Vjollca është një nder vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Moderatorja e njohur është shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmonë ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga rutina e saj ditore.

 

Ajo ka publikuar një foto kur ishte në moshe të vogël dhe që askush nuk e njihte.

 

 

Luana shfaqet e veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe me flokët kapelon. Moderatorja duket një fëmijë shume i bukur dhe nuk ka shumë ndryshim nga sot. Luana është shumë e suksesshme në karrierën e saj dhe ka arritur çdo synim që i ka vendosur vetes. Ajo gjithmonë është dalluar për format e saj perfekte.

 

Luana i ka mahnitur gjithmonë fansat e saj pasi në çdo dalje apo foto të publikuar shfaqet e kuruar deri në detaje.

 

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...