E TRISHTË…/ 228 NXËNËS MË PAK NË MALËSINË E MADHE

Viti I ri shkollor në bashkinë Malësi e Madhe ka nisur me 228 nxënës më pak. Gjovalin Popaj, drejtor I kulturës, arsimit dhe sportit në këtë bashki bën me dije se këto shifra ishin deri diku të pritshme.

 

Ndërkohë, në kuadër të përgatitjeve për stinën e dimrit, ka nisur puna për shpërndarjen e lëndëve drusore në të gjitha shkollat në territorin e bashkisë Malësi e Madhe.

 

Në bashkinë Malësi e Madhe janë 37 shkolla të arsimit parauniversitar. Në 13 prej tyre ka përfunduar furnizimi me lëndë drusore, ndërkohë që çdo ditë punohet për furnizimin e shkollave të tjera.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...