E ka mbajtur sekret, ky është i dashuri i ri i Encës (foto)

Këngëtarja e njohur dhe e suksesshme, Enca Haxhia di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Jeta e saj private ka qenë gjithnjë larg syrit të publikut, ku gjithnjë artistja është përpjekur që ta mbajë sa më të fshehtë jetën e saj dashurore.

Mirëpo, burime ekskluzive për “iconstyle” bëjnë me dije se Enca është në një romancë me një djalë misterioz. Por kush është ai? Madje, ka qenë vetë Enca ajo që ka publikuar pamje në story të të dashurit të saj.

Këngëtarja Enca Haxhia shpesh herë krijon interaktivitet me fansat e saj me anë të postimeve të ndryshme në “Instagram”.

Më herët, ajo ka publikuar një “Ask me a question”, duke i lënë hapësirë followers-ave të saj t’i bëjnë pyetje të ndryshme lidhur me jetën e saj personale apo profesionale.

Një nga pyetjet e ndjekësve të këngëtares ka qenë pikërisht për një lidhje të mundshme. Enca iu kthye duke dhënë një përgjigje që na bëri të gjithëve konfuzë.

“Ndoshta po, ndoshta jo.” – ka shkruar ajo në gjuhën angleze, teksa ka postuar një foto të dorës së saj, të bashkuar me dorën e një djali misterioz. Epo tashmë nuk ka më dyshime! Këngëtarja është në një romancë me djalin misterioz.

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...