Serena Sula plas “bombën” e radhës: Më shkruajnë deputetë, emrat…

Serena Sula është një ndër vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar, pasi në çdo dalje të saj ajo bëhet lajm.

 

Ajo9 njihet edhe si një vajzë që nuk ngurron të flasë me emra, si dhe me akuza të forta. Sigurisht dhe kësaj here si në çdo dalje tjetër Serena ka plasur “bombën” e radhës.

 

Një një intervistë për “Panorama Plus”, ajo ka zbuluar se përveç personazheve të njohur VIP, të shumtë janë edhe ata deputetë të cilët e kanë ngacmuar, duke mos preferuar të thotë emra.

 

“Po.Emrat do t’jua jap në një moment të dytë”, tha ajo.

 

Ndërkohë me tej shtoi se Serena për hir të famës “famës shkon deri ku aty njerëzit do habiteshin fare do çmendeshin totalisht, por po them një gjë, deri ku do shkoja, deri në një sec tape do shkoja, e them troç!!!”

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...