Pamjet misterioze të vajzës duke përdorur celularë në vitet 1993 në Shqipëri, zbulohet e vërteta

Nostalgji për Shqipërinë e vitit 1993? Pamje të rralla janë filmuar nga fotografi Nilo Ratti shumë vite më parë dhe të sjellin në vëmendje filmat e kinematografisë shqiptare.

 

Tirana ngjan krejtësisht ndryshe nga sot. Jetesa në fshatra duke e vë shtirë, por në fytyrat e fëmijëve që rrezaton një gëzim.

 

Por nga të gjithë kujtimet që ju kujtohen juve por edhe neve si portal vlenë të theksohet paraqitja e gocës në video incizim duke folur me celular që në atë kohë dhe pikërisht sot e tutje

 

kjo sk enë mbetet mis terë i gjallë se si ishte e mundur që në shqipëri të egzistonte një paisje e tillë. Por nga disa thasheshëme që fliten supozohet se në atë kohë shërbimi sek.ret shqiptarë kishte pai sje satelitore që i përdornin për shërbimet e vete.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...