‘S’kam asnjë rivale’! A e kishte me Luana Vjollcën Erjona Rusi?

Moderatorja e Top Channel, Erjona Rusi ka publikuar një video në faqen e saj personale në Instagram ku njofton për programin e ri që do të drejtojë. Mes të tjerash ajo thotë se “ska asnjë rivale” pavarësisht titujve të ditëve të fundit.

 

“S’kam asnjë rivale sepse rivale dhe kritiken më të madhe kam veten time. Jam gjithmonë në proces për tu bërë një grua, moderatore apo nënë më e mirë”-thotë Rusi në këtë video. Ndër të tjera ajo falenderon edhe trashëgimtaren e Top Channel, Lori Hoxha që i dha mundësinë për ta sjellë në jetë programin e ri “S’e luan Topi”.

 

Por kujt i drejtohet gazetarja me këtë deklaratë e duke thënë që s’ka rivale? Pak ditë më parë, Lori Hoxha postoi në Instagramin e saj një story me logon e emisionit të ri që do të nisë të shtunën dhe kjo solli shumë reagime. Disa portale të fokusuara në showbiz aluduan për një ngjashmëri të titullit të emisionit që Luana Vjollca drejtonte në Top Channel, “Shiko kush Luan” me formatin e ri që drejton Erjona Rusi dhe titullohet “S’e luan Topi”.

 

Në fakt, e vetmja ngjashmëri mes dy titujve është fjala “luan” ndërsa për formatin e emisionit duhet të presim deri nesër për të kuptuar nëse kanë ndonjë të përbashkët. Por pyetja që shtrohet, është: A mos vallë ky mesazsh i Erjonës është një përgjigje indirekte për Luana Vjollcën?

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...