‘E ndoqa 1 vit rresht’! Këngëtarja shqiptare tregon çfarë zbuloi kur investigoi për të dashurin

E ftuar në “Glamour zone” së fundi ishte këngëtarja e njohur Inis Neziri,

 

dikur fituese e “Gjeniut të vogël” e pjesëmarrëse në disa festivale si “Kënga Magjike” apo “Festivali i RTSH”. Në këtë intervistë, Inisi foli si rrallëherë për jetën e saj private, ku tregoi se për momentin është beqare, por dikur ka qenë e dashuruar dhe është zhgënjyer shumë.

 

Ester Bylyku: A je dashuruar ndonjëherë gjatë jetës?

 

Inis Neziri: Po dhe jemi dashuruar

 

Ester Bylyku: Çfarë ndodhi që ajo dashuri nuk zgjati?

 

Inis Neziri: Ishim të papjekur. Rrugët tona nuk puqeshin dhe vendosëm të mos ishim bashkë. Sa dramë!

 

Ester Bylyku: Ndodh që vajzat të hapin profile fallco në rrjetet sociale për të parë çfarë ndodh me jetën e ish të dashurit. Ty a të ka ndodhur?

 

Inis Neziri: Po e kam bërë. Kam investiguar një vit për të, dhe çdo ditë e më shumë zhgënjehesha nga ato që shihja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...