E mbani mend “Mariçuin”? S’e keni idenë se Ç’ka ndodhur me aktoren e njohur…

Ju kthejmë mbrapa në kohë me serialin “C uidado con el a ngel” apo siç përkthehet në shqip “K ujdes nga e ngjëlli”, ishte një ndër serialet më të pëlqyer.

 

Historia që ky serial ka trajtuar, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

 

 

Me siguri nuk e keni harruar as protagonisten e këtij serialit, aktoren Maite Perroni e cila ka bërë bujë tek publiku me interpretimin e rolit të “Marichuit”, shkruan meganews.al

 

Po ç’ka ndodhur me të? Aktorja tashmë është bërë mjaft e suksesshme dhe ka guxuar që të realizojë një serial që ka dalë jashtë pritshmërive.

 

Ajo është bërë pjesë e një seriali mjaft hit në Netflix, të titulluar “Oscuro Deseo”, ku luan rolin e protagonistes, Almës.

 

 

Një profesore e Fakultetit Juridik do të dëgjojë burrin e vet duke bërë një bisedë të dyshimtë në telefon.

 

Pasi do të bindet të shkojë në një klub nate me shoqen e saj të ngushtë, Alma do të kalojë një mbrëmje p asionante me një djalë 25-vjeçar, Darion.

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Pasi Bruno u largua...

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...