Çiljeta e trembur përballet me të papriturën, shikon objektin e pazakontë në rrugët e Tiranës (VIDEO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është përballur ditën e sotme me diçka aspak të zakontë.

 

Ajo ka parë një objekt fluturues në qiell që e ka trembur dhe videon e ka ndarë në Instagramin e saj.

 

“Vetëm mua mund tmë ndodh që sa çoem nga gjumi të dal si njeri normal dhe të më dalin këto gjëra para syve.

 

Dhe të kthehem në shpi jo normal. Çfar mund të jet kjo gjëja tani.

 

Avion nuk qe njëher se s’kish tym mbrapa dhe me sy te lire levizte jo ne linj te drejte”, shkruan ajo krah videos.

 

 

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...