Këngëtarja shqiptare ndez rrjetin me pozat e saj nga shtrati

Këngëtarja e njohur Rina Balaj mesa duket kohëve të fundit është fiksuar me pozat nga krevati, pasi këto të fundit nuk kanë qenë të pakta në llogarinë e saj në Instagram.

 

Ama këtë herë bukuroshja vjen ndryshe, jo më me të brendshme dhe provokuese, por më e thjeshtë.

 

Duket gjithashtu se Rina tashmë është kthyer përsëri tek flokët e saj të kuqe dhe për këtë foto natyrisht nuk mund të mungonte një shkrim prej saj. Mund të nuhas “dashuri, mos u bë e turpshme”, shkruan ajo krahas fotos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...