Jim Belushi sapo vjen në Tiranë: “F*ck shteti”

Aktori i njohur me famë botërore dhe me origjinë shqiptare, Jim Belushi ka mbërritur në Shqipëri. Nuk dihen arsyet e kësaj vizite por aktori ka postuar disa foto në profilin e tij në instagram që tregojnë se ai tashmë ndodhet në dheun e të parëve të tij.

 

Në njërën prej tyre Belushi ka dalë i ulur dhe pas tij në një mur shkruhen fjalët “Fuck shteti”. Pranë tij gjenden edhe disa lakra e perime të tjera. Mendohet se foto në fjalë është bërë pranë Pazarit të Ri në Tiranë, pasi aktori hollivudian ka postuar edhe disa story nga ky vend.

 

Nuk dihet arsyeja e këtij postimi nga ana e Belushit por le të shpresojmë që pas kësaj fotoje policët e lali Erit të mos shkojnë për ta gjobitur për lakrat.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...