Tha se e kishte kliente, Rezarta shkurta i kundërpërgjigjet publikisht Meri Shehut: Të gjithë e dijnë se unë kam 20 vite që…

Një pjesë e shkëputur gjatë bisedës mes Roza Latiti dhe astrologes Meri Shehur është bërë virale në rrjetet sociale.

 

Teksa dy vajzat ishin të ftuara në “E Diell”, Roza Lati u shpreh se astrologjinë ia ka mësuar Rezarta Shkurta ndërkohë Meri e ironizoi duke thënë se ajo është një ndër klientet e saj.

 

Pas kësaj deklarate, ka reaguar dhe vetë Rezarta e cila tregoi se videon ia kishin dërguar shumë njerëz dhe se duhej te jepte një sqarim. Këngëtarja u shpreh gjatë një postimi në InstaStory se ajo nuk është një kliente e atrologes dhe thekson se një pjesë e mahe e njerëzve që e njohin e dinë dashurinë e madhe që ajo ka për astrologjinë prej 20 vitesh.

 

“Kjo nuk është një video që më mërziti… Madje më bëri të qesh! E mirëkuptoj që zonja ka dashur të krenohet. Por ajo si astrologe duhet ta dijë mirë se Akrepat i luftonë gënjeshtrat. Zonjën vetëm njëherë e kam takuar, tek kafja e një televizioni pasi ishim të fuara në një shoë! Nëse kjo të bën të jesh kliente, atëherë kjo paska kliente të gjithë të ftuarit aty!”- shkroi Rezarta.

 

“Gënjeshtra e vogël apo e madhe është gjithmonë e shëmtuar! Duke marrë parasysh që ma keni sjellë kaq shumë herë këtë video, dhe gjithashtu duke qenë gjithmonë e hapur me ju e saqruam edhe këtë. Ata që më njohin prej një jete e dijnë dashurinë time për astrologjinë prej 20 vitesh… Edhe ata të cilët më kanë takuar vetëm njëherë e dijnë se pyetja e parë që bëj është: Çfarë shenje je?”- theksoi ajo.

 

 

 

 

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...