Moderatorja shqiptare “kërcënon” komshiun: Lëre “barin” ose nuk i kemi mirë punët bashkë

Einxhel Shkira ka ndarë së fundmi një shqetësim përmes rrjeteve sociale, ku shprehet se një fqinj i tij konsumon lëndë narkotike.

 

Moderajtoja, e cila është në pritje të ëmbël shprehet se shqetësohet nga tymi që hyn brenda shtëpisë së saj duke provokuar të vjella.

 

“Çdo ditë, kryesisht në mbrëmje një komshi diku këtej rrotull pi bar…tymi hyn në shtëpinë time dhe përzien stomakun për të vjellë!

 

Prandaj, nëse rastësisht ndodh që më ke follow do doja të të thosha: “kushdo e kudo qofsh ose leje barin ose shko pije nja dy pallate më tutje ndryshe si kemi mirë punët bashkë!”, shkruan ajo.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...