VIDEO/ Ç’po ndodh mes tyre? Don Xhoni i dhuron një puthje Era Istrefit në mes të skenës

U përfolën se mes tyre mund të kishte më shumë se miqësi por më pas rezultoi se Era Istefi dhe Don Xhoni po sjellin një duet.

 

Kënga “Hala” është publikuar disa ditë më parë dhe ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm. Mirëpo, Era Istrefi dhe Don Xhoni janë rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

 

Shkak për këtë është bërë një koncert që kanë mbajtur së fundmi. Në një moment, teksa po këndonin hitin e tyre, reperi i afrohet këngëtares për t’i dhënë një puthje. Ky veprim ka emocionuar fansat të cilët shpresojnë nëse mes dyshes së famshme mund të ketë lindur një romancë.

 

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...