Plas debati LIVE në emision mes Dalina Buzit dhe Valbona Selimllarit

Mbrëmjen e sotme në “Dancing with the Stars”, teksa ka kërcyer aktori Gent Haziri, juria ka dhënë verdiktin.

 

Ku sigurisht fjalët nuk ishin shumë të pëlqyeshme.

 

 

Teksa Dalina ka thënë se nuk e ka kuptuar kërcimin, ka qenë Valbona ajo që e ka zbutur duke thënë se ndoshta nuk ishte zhaneri që i përshtatej.

 

Por kaq ka mjaftuar që të plasë debati mes Dalinës dhe Valbonës.

 

Teksa Dalina u shpreh me tone të larta se ky nuk është një justifikim për të gjithë. Ndonse Genti ka zbutur situaten duke thënë: Mos u zini për mua!

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...